Головна

Познайомимось?

null

  • Я Наталя, копірайтер, автор блогів ІТ-компаній, фрілансер
  • Пишу професійно 8 років
  • Працювала у розвитку бізнесу, продажах та маркетингу 
  • Мої статті приводять клієнтів українським та європейським ІТ-компаніям
  • 4 роки тому пішла у “вільне плавання” і дісталась аж до Кіпру

Хочете детальніше?

Працювала в компанії з офісами у Штатах, Німеччині, Англії, Франції. У нас купували клініки і університети з усього світу. А серед партнерів Sony, LG, Dell, Audi. Я особисто спілкувалась з ними.

У 2018 пішла за мрією на фріланс на 300 доларів на місяць. Вже у 2020 вийшла на такий рівень, що дозволив мені поїхати в ОАЕ, Англію, Австрію, Німеччину, Угорщину, Польщу та Чехію. Згодом я отримала резиденство у Великобританії та на Кіпрі, де живу останні 7 місяців.

Зараз мої статті публікують на популярних американських бізнес-ресурсах.

Головна

В чому моя суперсила?

null

У своєму блозі я ділюся досвідом та інформацією про копірайтинг, фріланс, кар’єрний розвиток, онлайн-професії. Займаюсь розбором професійної діяльності. Розкажу, як можете застосувати свої компетенції, щоб заробляти більше на тому, що вже вмієте. Допоможу намітити план переходу на фріланс, щоб не схотіти повертатися в офіс.

На консультаціях я не даю загальних порад та “води”. Мій досвід не можна нагуглити в Інтернеті. Я працюю над кожним випадком індивідуально. Не обіцяю швидких результатів, але даю інструменти та конкретні шляхи подолання ваших труднощів.

А ще нещодавно я провела курс для копірайтерів та веб-авторів, що хочуть заробляти більше. Реєструйтесь на наступний потік!

В ньому немає магічної пігулки, яка увімкне кнопочку “гроші”. Але є вся та база, якої часто не вистачає авторам, щоб показати клієнту, що найняти треба саме їх, і що така робота не може коштувати дешево.

Навколишні кажуть, що я про свободу та натхнення. Поділитися з вами? ♡