Головна

Казка про фрілансерку

null
У 2018 я виснажена фізично і морально пішла з офісу і пообіцяла собі, що більше туди не повернусь. Я не мала уявлення, чим буду займатись і весь час кидалась з однієї сфери в іншу.

А потім я згадала про свою дитячу мрію і все закрутилось. 

Я починала з $5 за 1000 символів і ніяк не могла “наздогнати” свою офісну зарплатню. Провал. Розпач.

5 років у продажах та маркетингу і не вмію себе продати? Так буває?

Я перенесла весь свій досвід на створення себе як копірайтера-професіонала і це спрацювало!

Зараз за кожну статтю я маю гонорар $ з двома нулями і сама обираю, з ким хочу працювати. У мене нарешті є час на відпочинок, подорожі, хобі, рідних. 

Я остаточно сказала собі, що більше ніяких з 9 до 18. Тільки робота з будь-якого куточка світу, свобода, можливість обирати.

Дуже хочу, щоб ти переборола/переборов свої страхи та сумніви стосовно грошей та самооцінки. Саме тому багато часу присвячую індивідуальним консультаціям для фрілансерів та самозайнятих.

Головна

Тобі потрібна ця консультація, якщо ти:

null
✔ Хочеш заробляти більше

✔ Постійно вагаєшся, яку ціну назвати клієнту. Чи не задешево? Чи, може, я стільки не коштую і я втрачу клієнта?

✔ Маєш страх підвищити ціну для існуючих клієнтів

✔ Не знаєш, як знайти платоспроможних клієнтів

✔ Постійно роздаєш знижки, а потім рахуєш гроші до наступної зарплати

✔ Маєш синдром “Самозванця” (Я недостатньо хороший/хороша, щоб брати такі гроші)

✔ Хочеш мати вільний графік і працювати коли зручно тобі, а не начальнику

✔ Розумієш, що маєш знання у своїй сфері, але не знаєш, як їх структурувати і продати

✔ Відчуваєш, що застряг/застрягла і не бачиш, куди рухатись далі

Чому зі мною варто працювати?

null
✔ Я не теоретик, а практик. Маю 5 років досвіду роботи у розвитку бізнесу та продажах у європейській компанії (ІТ). Я вмію спілкуватися з клієнтами продуктивно і отримувати такі умови, які зручні для мене. Я знаю, як вигідно подати себе.

✔ 3+ роки я створюю англомовний контент для ІТ-компаній та стартапів, які продають свої продукти та послуги на ринку США та Європи. Я написала понад 300 експертних статей середня вартість кожної від $150.

✔ На консультації я не даю загальних порад та “води”. Мій досвід не можна нагуглити в Інтернеті. Я працюю над кожним випадком індивідуально. Не обіцяю швидких результатів, але даю інструменти та конкретні шляхи подолання твоїх труднощів.

✔ Крім того, я вчитель за освітою і вмію добре пояснювати, а також глибоко цікавлюсь психологією і знаю, як самостійно можна працювати з установками, які заважають заробляти більше.

Якщо ти готова/готовий до змін і хочеш вже нарешті перейти на комфортний онлайн та отримувати хорошу винагороду, переходь у розділ “Коучинг”, обирай зручний пакет і вперед до перемог!