блог

Усвідомлюю, що живу життям зі своєї дитячої мрії. Як я до цього “докотилася”?

Пам’ятаєте головну героїню “Секс і місто”, кучеряву письменницю-фрілансерку Керрі? Вона мала свою колонку у Нью-Йоркському журналі, а згодом навіть працювала на Vogue.

Я завжди дивилась на Керрі і уявляла, як теж сиджу вдома з ноутбуком, пишу статтю. І no matter what там за вікном, я отримую задоволення від того, що роблю 💕

Керрі писала англійською. Я ж знала, що не зможу.

Але так хотіла, що у 2008 за місяць до подачі документів передумала йти у маркетинг чи туризм. Подалася на лінгвістику.

2011 – реєструюсь на біржі freelancer.ru і отримую перші завдання. Буду як Керрі! Та чи писала вона на початку своєї кар’єри про віагру німецькою? 😂 Я сумніваюсь.

Тоді я заробляю декілька сотень рублів і біль в задній точці. Вся романтика від професії копірайтера на фрілансі розвіюється 😢

2012 – моя внутрішня “Керрі” йде у відпустку. Починаю підробляти репетиторкою англійської. Беру по 3-4 заняття на день по 25 грн.

2013 – отримую першу роботу в ІТ за 300 євро. Працюю на позиції sales & marketing assistant, але по факту я майстер на всі руки.

2016 – відкриваю онлайн магазин косметики з ЄС та США, але не відчуваю, що це моє. Тим часом отримую підвищення на роботі. Мої 300 євро перетворюються на 650.

2018 – працюю в ІТ, платять вдвічі більше. Живи і радій. Та я постійно у поганому настрої і в пошуках нових занять. Як же надовго я забула про Керрі і дитячу мрію 🤷🏻‍♀️ Кидаю роботу і йду на фріланс писати за $5 / 1000 символів.

2019 – знаходжу більше нових клієнтів, пишу англійською вже за $10 / 1000 символів.

2020 – відвідую 6 країн. Весь цей час я майже як Керрі. Працюю в кав’ярнях, на терасі своєї Airbnb, у ліжку, біля басейну, під пальмою.

2021 – сиджу у британській квартирі, пишу цей пост собі в задоволення, а годину тому працювала над статтею для улюбленого проекту. Зараз мій прибуток дозволяє мені не думати, що не буде клієнтів, не вистачить заплатити за квартиру чи поїхати на відпочинок.

Висновок: дівчинка з провінції змогла зробити те, що здавалося неможливим. Її ніхто не підтримував фінансово.

Допомогли віра в себе, допитливість, цілеспрямованість. А ще послідовна робота над собою. Я пройшла цей шлях за багато років. Ти зможеш швидше, якщо я підкажу тобі, на що звернути увагу, а чого не робити ні в якому разі. Переходь у розділ “Співпраця”, обирай зручний пакет і вперед до перемог! ♡

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment